Blogger Pinli Adsense

 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Blogger Pinli Adsense, Pinli AdSense Hesabi Blogger Blogspot icin
AdSense hesabıyla para kazanmak herşeyden çok daha kolay inanın buna, blogspot sitelerinizden sıfır masrafla para kazanma imkanı sunan blog servislerini kullanarak (Blogger gibi) .blogspot.com.tr uzantılı tüm blog sitelerinizden para kazanabilirsiniz. İçerisinde bir miktar birikmişi olan eski tarihlerde açılmış onaylı pinli (tam onaylı) tüm onay aşamalarını geçmiş hesap satılıktır. 650 fiyatına hesabı alıp hitli blogger/blogspot blog sitelerinizden kazanç sağlayabileceksiniz. Şimdi hemen satın alabilirsiniz. Sitede yer alan hesaplar tamamen garantili, sağlam hesaplardır. Hiçbir sorun yaşamayacağınız şekilde onayı alınıp hesaplar en uygun şekliyle tarafınıza teslim edilmektedir.

Adsense Hesabı alımı için mail ve Telefon Bilgileri
Mail: satilikadsenshesabi@gmail.com
Elimizde yeteri kadar hesap mevcuttur..

AdSense onaylı hesap eski tarihlerde açılmış bir hesaptır. Ortalama 4 yıllık bir hesap olduğunu söyleyebiliriz, sitede yer alan tüm hesaplar farklı tarihlerde, eski-yeni şeklinde isteğinize uygun niteliklerle satışa sunulmaktadır. Açık fiyat değil standart fiyat ile satışa sunduğumuz bu hesapları kullanarak paralar kazanacaksınız. 


Hesap sonuçta sizin olacak ve sizde hesabı dilediğiniz zaman istediğiniz fiyata satma şansı da bulacaksınız, demek istediğimiz AdSense hesaplarının her zaman için bir maddi değeri vardır. Pinli pinsiz şekilde alım yapabileceğiniz tüm hesaplarımız size sözümüzün teminatıdır.

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın