SATILIK ADSENSE HESAPLARI

 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
SATILIK ADSENSE HESAPLARI
Adsense'ye siteyi kabul ettirme, adsense siteye kabul ettiremiyorum diyorsanız şimdi hemen sizde hesap satın alın. Adsense'ye nasıl kaydolabilirim diye düşünmeyin, bize güvenin hesabınızı açıp teslim edelim ya da eski tarihli adsense hesaplarını size ayarlayıp devredelim. Eski adsense hesaplarımız ödeme almış hesaplardır. Son derece güvenli olan hesaplarımızdan çok kazanacaksınız. Satın almış olacağınız hesap artık sizin olacak. Siz de hesap sahibi olamk için hemen iletişime geçin: 

Hesabım banlandı diyorsanız, banlanmayan Adsense hesabı almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Size özel uygun fiyatlı hesaplar ayarlıyoruz. Ban riski olmayan eski pinli ya da pinsiz AdSense hesapları ile kazanmaya ne dersiniz. Hemen iletişim kuralım:

SATILIK PİNLİ ADSENSE
SATILIK PİNSİZ ADSENSE
SATILIK YOUTUBE ADSENSE
SATILIK BLOGGER ADSENSE

Adsense Hesabı alımı için mail ve Telefon Bilgileri
Mail: satilikadsenshesabi@gmail.com

Satılık Adsense Hesapları Fiyatları
Pinsiz Adsense: 
Blogger Pinsiz Adsense: 
Pinli Adsense: 
Blogger Pinli Adsense: 
Youtube Adsense: 

Elimizde yeteri kadar hesap mevcuttur..

SATILIK ADSENSE HESABI | Pinli AdSense, Pinsiz AdSense, Youtube AdSense, Web AdSense
Satılık AdSense, Satılık, Pinli, Pinsiz, Youtube, Web, AdSense, Satılık Pinli AdSense, Pinli AdSense, Pinsiz AdSense, Satılık Pinsiz AdSense, Youtube AdSense, Website AdSense, Blogger AdSense, AdSense r10, Satilik AdSense, Satilik AdSense Hesabi, Satilik Pinli AdSense Hesabı

SATILIK ADSENSE HESAPLARI

İyi bir web siteniz varsa ve bu siteden kazanç elde etmek istiyorsanız bunun için en sağlam yol elbette AdSense Hesabı almaktan geçiyor. Ama ne yazık ki AdSense onaylatmak artık eskisi kadar kolay değil. AdSense'ye siteyi kabul ettiremiyorum diyorsanız, ban riski olmayan, size özel uygun fiyatlı Pinli AdSense, Pinsiz AdSense, Youtube AdSense, Blogspot AdSense hesapları ayarlıyor ve teslim ediyoruz. AdSense Hesabı almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Siz de hesap sahibi olmak için hemen iletişime geçin:

Web Site: SATILIK ADSENSE HESABI | Satilik Adsense Hesabi, Satilik Pinli Adsense

Hesaplar banlanırsa yedek olarak ikinci bir adsensi ücretsiz veriyoruz.
Kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.
Yoğunluğa göre adsens hesaplarınızı en kısa sürede cevaplandırmaya çalışıyoruz...

Hepimizin bildiği gibi web sitelerin genel olarak kullanılma amacı adsense reklamlarından para kazanmaktır. Ancak günümüzde Google ile uğraşmak cidden bazen can sıkabiliyor. Web sitenizi güncel tutarsınız, hittiniz yüksek olur ama yine de google’den adsense onayı alamayabilirsiniz. Aslında bunun çeşitli nedenlerinin olduğunu söylemek gerek.

Yani Google Politika ihlallerinde bazen insanın düşünemeyeceği nedenler bile olabiliyor, bu da haliyle adsense sahibi olmamanız için bir neden olarak görülebilir. Ancak tüm bunlara gerek kalmada, sitenizin sicilini bozmanıza gerek kalmadan kullanılmamış, sıfır adsense hesapları satın alabilirsiniz.

Pinli ve pinsiz adsense hesapları 7/24 bulunmaktadır. Tel no, mail ve skype adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Satışlarımız 2016 sonuna kadar devam etmektedir. Fiyat değişikliği yapmadık sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için hepinize bol kazançlar dileriz...

Satılık site için adsense hesapları her zaman olduğu gibi elimizde mümkün olduğunca bulunmaktadır. Hesaplar youtube içinmi diye çok soruluyor hem site hem youtube için ayrı ayrı hesaplar mevcuttur. İhtiyaca göre satılmayı bekliyorlardır. Hesaplar bittiği zaman 2-3 hafta içinde yenileri gelmektedir.Her ay 3 hafta boyunca satışlarımız devam etmektedir genel olaraktan tam anlamıyla pinsiz hesap sürekli olmaktadır, yalnızca pinliler biraz uğraştırmaktadır, ama 2-3 hafta içinde hemen yenisi gelmektedir. Tabi her hesabın pin gelme süresi yaklaşık 20 ile 40 gün arasını bulmaktadır.

Adsense hesabı konusunda müşterilerimize destek vererek diledikleri zaman Pinsiz ya da Pinli adsense hesabı temin ediyoruz. Web sitenizden kısa sürede para kazanmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir zahmete girmeden kolay bir şekilde sizlere temin ettiğimiz adsense hesaplarınızı kullanmaya başlayarak para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yollarında en iyi yere sahip olan tekniklerden biri Adsense üzerinden para kazanmaktır. Sürekli güncel ve özgün bir siteniz varsa, siz de sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hatta bunu genel iş anlamında düşünerek daha ileri miktarlarda parayı yerinizde kazanmanın keyfine varabilirsiniz. Satılık adsense hesapları detayları için mail, skype ve tel numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pinsiz adsense ile pinli adsense arasında yalnızca 30 gün adres doğrulamak için googleden posta kutusuna pin zarfı bekleme süresi vardır. Ödeme almak için pinli adsense olması gerekiyor. Ödeme almış adsense ise zor bulunan bir hesap türüdür gerek eski olması gerekse ödeme almış olmasından dolayı pinli adsenseye göre biraz daha googlenin gözünde iyidir ama aralarında hiçbir fark yoktur. Pinli adsenselerde de 1 ay ödeme aldıktan sonra ödeme almış adsenseye dönüşecektir. Herşeyin başı sabır ve zamandır aralarında hiçbir fark yoktur. Misal siteniz yeni pinsiz adsenseyle başlayabilirsiniz pinletmek için hitinizi artırmanız gerekiyor siz hiti artırana kadar 1-2 ay içerisinde hesabınızı pinletebilirsiniz. Yada siteniz hitli yine kazanmaya devam edersiniz pin süresini beklersiniz 1-2 ay gelmesi için bu sırada da kazanmış olduğunuz ödemeniz bekler pini girene kadar. Ödeme almış adsenselerde pinli adsenselerin aynısıdır ödeme almak için herşey onaylıdır yalnızca 1 ay ödeme alsa bile ismi ödeme almış olduğu için herkesin gözüne daha değerli gözükmektedir ve bu onu değerli kılmaktadır. Çünkü ben hile bile yapsam ödeme almış adsenselerde geç farkedileceğine inanılmaktadır. Google ödeme yaptığı kişilere normal pinsiz yada pinli adsenseden daha fazla değer kattığı düşünülerekten buna inanılmaktadır ama tamamıyla yanlıştır. Google en ufak hatanızı görürse anında banlayabiliyor günümüzde sistemleri oldukça gelişmiştir o yüzden hiçbir şekilde basit kazanç elde etmek için hileye yada illegal olaylara başvurmayın.

Satırlarıma devam ederken birde son zamanlarda banlanan yada ban riski taşıyan arkadaşlara değinmek istiyorum. Google' den daha önce ban yediyseniz yada başvuru yaptıysanız, aynı bilgileri kullandıysanız bunların hepsi sizi açık edecektir. O yüzden bulunduğunuz ip makine herşey google tarafından anlaşılacaktır. Bütün bunları değiştirip gerekirse evinizden yada ofisinizden uzak bir yerde hesabınızı yönetin ve tamamıyla farklı bilgiler kullanmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Ama googlenin sistemi o kadar gelişmiş ki eklediğiniz siteyi bile karantina altına alabiliyor o yüzden bütün bunları yapsanız bile siteden dolayı yinede ban yiyebiliyorsunuz. Size tek önerim bütün bunları yaptığınız halde hala ban yiyorsanız bulunduğunuz yada googlenin hesabınızı banladığı siteyi 301 ile yönlendirme yapın böylelikle geçmişe dair hiçbir iz bırakmamış olursunuz. O siteden kurtulun en azından yada whois bilgileri farklı olan başka bir sitede adsense hesabınızı kullanın.

Gün geçtikçe adsense onayı dahada zorlaşıyor, her an herşey olabilir gibisinden sistemi düşünerek bir an önce hesaplarımızı hızlı bir şekilde açıp elimizden geldiğince iki aşamalı onayı alarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Pinli Adsense stokumuz pinsize göre biraz az oluyor ama toparlamaya çalışıyoruz. Ödeme almış adsense ise bu aralar dahada zor oluyor elimizde zaman geçtikçe o sorunda düzelecektir umut ediyoruz. Adsense hesabı satışlarımız haziran ayına kadar devam edecektir. O aydan sonra ki zamanda da duruma göre tekrar hesap satışımız ihtiyaca göre, hesap temini sağlayabiliriz. Yaklaşık adsense hesabı alım/satımda 6.senemiz sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz.Mail ve skype adreslerimizden her zaman ki gibi bize ulaşabilirsiniz, hepinize hayırlı bol kazançlar....
Hepinize hayırlı bol kazançlar dilerim.

Pinli AdSense hesabı İçerik hesabıdır web siteleri için kullanılabilir durumdadır. Ödeme alınmış hesaptır. Kasım 2013 tarihinde açılmış onayı alınmış yani tam onaylı ve pin kodu da girilmiş bir hesaptır. Kaliteli bir site üzerinden onayı alınmıştır. Politika ihlali bulunmayan hesaptır. Reklam kodlarını oluşturup sitenizde kullanabilir ve kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Hesapta çok az miktarda birikmiş kazanç mevcuttur. Hesap Türkiye sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Yabancı ya da Türkçe dil destekli sitelerinde kullanabilirsiniz. Güvenilir ticaretten vazgeçmeyin güvenli alışverişin keyfini sürün.

Reklam kodlarını hesabı satın aldıktan hemen sonra oluşturup yayın yapabileceğiniz pinli hesapla para kazanmaya sıfırdan ya da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hesabı aldığınızda hesap bilgileri tarafınıza iletilecektir. Bilgi amaçlı olarak iletişim formundan da yararlanabilirsiniz. Tedirgin olduğunuz noktalarda öğrenmek istediğiniz konularda bize iletişim formundan ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Hesap tamamen devredilecektir, maili değiştirilmemiştir. İsteğinize göre hesabı mail adresinize yöneticilik vererekte devredebiliriz. Pinlenmiş AdSense hesabını şimdi alın. Hesabı kolay ve çevrimiçi ödeme yolu ile PayPal nezdinde güvenle satın alabilirsiniz.

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın