Eriklide Kiralık Daire

 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Eriklide Kiralık Daire
Eriklide Kiralık Yazlık
Eriklide Kiralık Villa
Eriklide Kiralık Pansiyon

Erikli Otelleri, Pansiyonlar, Kiralık Evler, Kamp, Çadır, Apart, Tatil Köyü, eriklide, tatil, fiyatlar, kiralık, satılık, yazlık, ev, pansiyon,otel,su, işçimen, motel, emlak

Eriklide Tatil Yapacakların İstanbuldan Ulaşımı İçin:
İstanbul ve Erikli arası yaklaşık 260 km. dir. Ortalama, otomobil ile 3 - 3,5 saat sürmektedir. İstanbul tarafından Erikli' ye gelmek istiyorsanız otobandan Mahbutbey gişelerden devam ederek, Silivri' yi geçtikten sonra Kınalı sapağından (İpsala Hudut-Tekirdağ ) çıkmanız gerekiyor. Eski E-5 üzerinden gelenler Selimpaşa-Silivri'den geçerek Tekirdağ istikametine devam edebilirler. Otoban ve Eski e-5 yolu Kınalı 'da birleşiyor ve Gümüşyaka, Marmara Ereğlisi ve Yeniçiflik sahil şeridinden devam ederek Tekirdağ'a ulaşıyorsunuz.

Burada dilerseniz Tekirdağ şehir merlezinden girerek Sahil Şehri Tekirdağ' ın içini görebilir, dilerseniz de düz devam ederek Tekirdağ çevre yolundan giderek 53 km. sonra Malkara ve sonrasında Keşan' a ulaşabilirsiniz. Malkara' ya ulaşmadan 2 km önce Çavuşköy Mah. Ayrıldıktan Hemen Sonra ve Malkara çıkışında (Yaman peynircilik önünde) EDS (Elektronik Denetleme Sistemi) kurulu, Hız sınırı otomobiller için 70 km Ticari araçlar için 50 km, bu süreçte ceza yememeniz için hız sınırlanı ihlal etmemeniz gerektiğini bildirmek isteriz'ki Tatiliniz masraflı başlamasın. Malkara' dan 25 km sonra Keşan'a ulaşıyorsunuz. Migrosun hemen önünde şuan'da yol çalışması gerçekleştirilmekte, çalışma yapılan köprünün hemen altında Çanakkale istikametine devam ederek Keşan Sanayi Sitesi giriş ışıklarını geçmeniz gerekiyor, devam ettiğinizde Enez kavşağına sapmadan altgeçitten devam ederek bir sonraki kavşaktan alt geçide girmeden sağa saptığınızda 32 km'lik Erikli yoluna girmiş oluyorsunuz. Sırasıyla Büyük Doğanca - Dişbudak - Çeltik (yanından) - Mecidiye köylerinden geçerek Erikli' ye ulaşıyorsunuz. Dilerseniz Çeltik Köyü' nün yanından geçtikten sonra aşağı doğru inerken virajdan sola doğru kıvrılmadan sağ düzden giderek Beyköy - Erikli Köyü ve Erikli Sahili' ne yine ulaşabilirsiniz.

Erikli'ye denize girmek ve güneşlenmek için yürüyüş mesafesindeki yazlıkların önünden yaklaşık 2,5-3 km uzun kumsalda güneşlenerek denize girebilirsiniz. Eğer arabanız varsa farklı yerleri tercih edebilirsiniz. Orman ve denizi bir arada seviyorsanız Danışment Orman Kampı' nı tercih edebilirsiniz. Özel işletme olup, restaurant, duş, wc bulunmaktadır. Araçla giriş yapacaklar için giriş ücretlidir. Mesafe yaklaşık 7 km. dir.

Mecidiye sahilinin uzun ve geniş kumsalını tercih edebilirsiniz. 
Mecidiye sahilini geçtikten sonra İtalyan Koyu olarak adlandırılan küçük güzel koya gidebilirsiniz. Kolay kolay bulanmayan akvaryum gibi denizi vardır. Mecidiye Köyü tarafından şezlong, wc, duş hizmetide verilmektedir. Erikli'de mutlaka denize girilmesi yerlerden biridir. 


İtalyan Koyundan devam ederek Uzun Kum'a gidebilirsiniz. adından da anlaşıkdığı gibi çok uzun ve geniş bir kumsala sahiptir. Mecidiye Köyü tarafından şezlong,wc, duş hizmetide verilmektedir. Burası da İtalyan Koyu gibi Erikli' de mutlaka denize girilmesi yerlerden biridir. 

Eriklide Tatilin Aranan Adresi, Erikli Otelleri, Pansiyonlar, Kiralık Evler, Kamp, Çadır, Apart, Tatil Köyü, eriklide, tatil, fiyatlar, kiralık, satılık, yazlık, ev, pansiyon,otel,su, işçimen, motel, emlak

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın