Satılık AdSense Hesabı

 DERS KİTABI CEVAPLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ! 
Satılık AdSense Hesabı
Satılık Adsense hesabı arıyorsunuz lakin piyasada hesap bulmada zorluk mt. çekiyorsunuz.aynı zamanda kullanmadığını Adsense hesabını var ilan verererk hızlı bir şekilde satıp elden çıkarmtka istiyorsunuz ama ilan verecek site mi bulamıyorsunuz. bundan sonra Adsense hesabı alabilir ve ya satabilir üstelik bu işler için onlarca para vermeyede gerek bedava adsense ilanı vermek şimdi aşırı basit tek yapmanız gereken http://www.satilikadsensehesabi.net/ kayıt olmak ve giriş yaparak ilk Adsense Hesapları ilanınızı oluşturabilirsiniz.10 binlerce alıcıya ve satıcıya hitap eden Satılık AdSense Hesabı üzerinden hesaplarınızı kolaylıkla alıp satabilirsiniz.

Adsense kategorileri aşağıya sıralanmıştır;
Web Onaylı AdSense Hesabı
logger Onaylı AdSense Hesabı
YouTube Onaylı AdSense Hesabı
Web + Blogger Onaylı AdSense Hesabı
Web + YouTube Onaylı AdSense Hesabı
Blogger + YouTube Onaylı AdSense Hesabı
YouTube + Blogger Onaylı AdSense Hesabı
Web + Blogger + YouTube Onaylı AdSense Hesabı

Güvenlik itibariyle sırf 1 kereliğine mahsus memleketimiz telefon numaranız ile telefon doğrulaması yaparak dilediğiniz kategorilerde arzuladığınız kadar ilan verebilirsiniz. ilan vermede herhangi bir sınırı bulunmamakta. ilanlarınızı verdiğiniz Adsense hesabınızı alacak kişi ve ya insanlar size kısa sürede ulaşacaklardır. Adsense hesabınızı basitçe komisyonsuz şekilde kesintisiz bir biçimde kolaylıkla satabilirsiniz. müşteri satıcı arasındaki ticaret güvenli alışveriş sağlamak için Aracılık Sistemini kullanıabilirsiniz. Aracılık sisteminde alııcı satıcı arasında ticareti her 2 taraflar için güvenli bir biçimde gerçekleştirerek çok aşırı düşük oranda komisyon almaktayız.

SATILIK PİNLİ PİNSİZ ADSENSE HESAPLARI

Satılık PİNLİ PİNSİZ Adsense Hesapları
Sitemizde herhangi bir şekilde Google Adsense hesabı satılmamaktadır. Konu, bu alanda dolandırıcılık yapanların kullandıkları üsluba dikkat çekmek adına yazılmıştır. Makalenin son kısmını okuduğunuzda daha anlaşılır olacaktır.

“Hepimizin bildiği gibi web sitelerin genel olarak kullanılma amacı adsense reklamlarından para kazanmaktır. Ancak günümüzde Google ile uğraşmak cidden bazen can sıkabiliyor. Web sitenizi güncel tutarsınız, hittiniz yüksek olur ama yine de google’den adsense onayı alamayabilirsiniz. Aslında bunun çeşitli nedenlerinin olduğunu söylemek gerek. Yani Google Politika ihlallerinde bazen insanın düşünemeyeceği nedenler bile olabiliyor, bu da haliyle adsense sahibi olmamanız için bir neden olarak görülebilir. Ancak tüm bunlara gerek kalmada, sitenizin sicilini bozmanıza gerek kalmadan kullanılmamış, sıfır adsense hesapları satın alabilirsiniz.


Adsense hesabı konusunda müşterilerimize destek vererek diledikleri zaman Pinsiz ya da Pinli adsense hesabı temin ediyoruz. Web sitenizden kısa sürede para kazanmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir zahmete girmeden kolay bir şekilde sizlere temin ettiğimiz adsense hesaplarınızı kullanmaya başlayarak para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yollarında en iyi yere sahip olan tekniklerden biri Adsense üzerinden para kazanmaktır. Sürekli güncel ve özgün bir siteniz varsa, siz de sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hatta bunu genel iş anlamında düşünerek daha ileri miktarlarda parayı yerinizde kazanmanın keyfine varabilirsiniz. Satılık adsense hesapları detayları için irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.” şeklinde ilan açan veya bu şekilde Adsense hesabı satın alabileceğinizi söyleyen kişi veya kişilere itibar etmeyiniz. Adsense hesapları, Google’un kişilere özel olarak verdiği, PİNLİ olsa bile belli bazı bilgilerin değiştirilmesi durumunda hesabınızı elinizden almaktadır.

Pin kabul edilmiş oldugunuz adsense hesabınızın doğrulugunu/doğrulamasını yani size ait oldugunu tespit etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir kısaca... Pin,asıl mantık olarak ilk kez 50 doları geçtiğimizde Amerika'dan evimize bir posta ile ulaşır yani bu pin nedir diyecek olursak gelen şöyle söyleyelim hesabınızın(ve adresinizin ) doğrulugunu tespit etmek amacıyla 50 dolarlık meblağı geçince Google tarafından şahşımıza yollanan bir koddur yani bir şifredir,bu şifrenin ne işe yaradıgına gelelim Adresimizi doğrulamak için evimize kadar gelen pin kodunu adsense hesabına giriş yaptıktan sonra ilgili bölüme pin kodunu girerek doğrulamamız içindir... Evimize posta yoluyla ulaşır zira eğer google tarafından programdan atılırsanız bir daha aynı adresle başvuramazsınız bu noktada da sallama bir adres giremezsiniz yeni bir hesap açacaksanız yani spam diyebileceğim adresler oluşturmanızı engellemek için ve ayrıca ödemesini çek ile alan kullanıcıların güvenliğini sağlamak için böyle bir yöntem geliştirilmiştir...

Pinli Onaylanmış Adsense Hesabı Ne Kadar Eder?
Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere pinli onaylanmış google adsense hesabının ortalama fiyatlarından bahsedeceğim.

Öncelikle adsense neden bu kadar önemli ondan bahsedelim.Google adsense şuan internet sektöründeki en iyi reklam şirketi diyebiliriz. Çünkü google bu daha güvenilir bir firma yok diyebiliriz. Hem güvenilir olması hem de adsense pinli bir hesabın zor elde edilmesi google adsense hesabının az para etmeyeceği anlamına gelir diyebiliriz.

Peki gerçekten adsense hesabı almak bu kadar zormu. Evet epey bir zor diyebilirim. Çünkü ilk başvurduğunuz zaman yaklaşık 1-2 hafta onaylama süreci var. Burası kesin onaylanıyor diyebilirim ama 2. onay süreci çok uzun sürüyor. Diyelim ki 2. onayda tamam oldu siteniz onaylandı reklamlar yayınlanıyor adsense kabul oldu. En sonunda ödeme almak için mecbur hesabı pinli bir şekilde onaylamanız gerekiyor. İşte bu pin ortalama 1-2 ay içerisinde geliyor.Hatta daha fazla da sürebiliyor. Pin kesinlikle gelir ama dediğim gibi epey uzun sürüyor.

Kısacası google adsense pinli hesap çok zor elde ediliyor. Haliyle fiyatı epey yüksektir.
Şimdi gelelim Google adsense pinli hesabın ücretlerine. Eğer daha önceden ödeme aldıysanız pinli Google adsense hesabı fiyatı ortalama 400-500 tl diyebiliriz. Hatta alıcısını bulursanız daha fazla fiyattan da satabilirsiniz. Ama pinli olduğu halde daha önceden o hesaptan ödeme almadıysanız fiyatı 300-400 tl arasında diyebilirim. Tabii ki bunlar ortalama fiyatlar daha fazlasına da satabilirsiniz orası size kalmış. Peki bu hesapları nerede satabiliriz? Bunları webmaster forum sitelerinde satmak yasaktır. O yüzden tanıdıklar aracılığıyla insanlara duyurabilirsiniz. Yada facebook, sosyal medya vs. webmaster gruplarında satış ilanı açabilirsiniz.

Yazar:

Önceki Yayın
Sonraki Yayın